Biz kimiz?

1979 yılında İlyas KAYMAZ tarafından KAYMAZ KIRTASİYE adı ile kurulan ve 2002 yılına kadar bu isim ile ticari faaliyetlerine devam eden firmamız, 2K marka tescili ile 2K KAYMAZ KIRTASİYE MATBAACILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır. Kuruluşundan günümüze ticari duruşunda ciddi kriterleri bünyesinde bulunduran 2K ticaret ahlakı, işinde uzman kadrosu, yenilikçi fikirlere açık yapısı, nihai tüketici memnuniyetini hedefleyen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına cevap verme arzusu gibi birçok özelliği ile kırtasiye ve promosyon sektöründe itibarlı bir firma olarak anılmaktadır.

Türkiye genelinde sektörün önde gelen firmalarından oluşan müşterilerine imalatını yaptığı 300'ü aşkın çeşitle yıl boyu hizmet veren firmamız son 5 yıl içerisinde yaptığı ürün çeşitliliği ve kapasite arttırma hamlesi ile koordineli olarak katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlar, dergi ve TV reklamları ile yabancı müşteri ilgisinide çekerek bugün Romanya, Kosova, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Dubai, Suudi Arabistan, Senegal gibi dünyanın pek çok farklı coğrafyasına ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Ülkemizde son yıllarda üzerinde önemle durulan sağlıksız ürünlerle mücadele çalışmaları kapsamında, biz de 2K olarak gerekli hassasiyeti göstererek fitalat (phthalate) içermeyen hammadde testlerinin yanı sıra ürün ambalajında kullanılan opp poşetlerimiz de dahil olmak üzere bağımsız laboratuvarlardan gerekli raporları alarak, yenilenen web sitemizden yayınlıyoruz.

Kırtasiye ve promosyon sektörünün değerli müşterilerine lâyık oldukları ürün ve hizmet kalitesini daha iyi verebilme arzusunun bir neticesi olarak yenilediğimiz web sitemizi www.2k-kirtasiye.com adresinde beğenilerinize sunarken, 30 yılı aşkın bir süredir çıktığımız bu yolda bize olan desteğiniz için teşekkür ederiz...

Sektöre sunduğumuz ürünler nelerdir?

Öncelikle belirtmek isteriz ki, 2K üretici bir firmadır ve portföyündeki tüm ürünler Türkiye’de kendi üretim tesislerinde imal edilmektedir. Kağıt, karton, pvc, suni ve gerçek deri malzeme kullanılarak üretilen her türlü kırtasiye ve promosyon ürününü 1. sınıf malzeme ve işçilik ile üretebilme kabiliyetine sahip olmakla beraber aşağıdaki ürün gruplarına odaklanmış bulunmaktayız.

  • Evrak çantaları
  • Organizerler, Ajandalar
  • V.I.P Not Defterleri
  • Sümenler
  • Sekreter Bloknotluklar
  • Klasörler, Dosyalar
  • Kartvizit Albümleri
  • Menü Kabı ve Adisyon Kutuları vs…

Gökhan & Göksel KAYMAZ

Paperworld Dubai